Bulharský národní zahradnický svaz ( BNHU)

Bulharský národní zahradnický svaz ( BNHU) byl založen v květnu 2003 jako nezisková organizace.V současné době je většina členů BNHU významnými producenty  tradiční a netradiční bulharské zeleniny.Jedním z hlavních cílů svazu je podpora růstu vývozu a zvýšení konkurenceschopnosti bulharského ovoce, zeleniny a květin na mezinárodním trhu.

PRODCOM – Rumunsko

Prodcom je neziskový právnický subjekt soukromého práva , jehož cílem je zastupovat zájmy svých členů při jednání s fyzickými a právnickými osobami soukromého práva a  veřejnými orgány a subjekty. 

Pěstování zeleniny ve vyhřívaných sklenících, na polích, pěstování ovoce a hub, doprava,skladování  pro budoucí obchodní využití, industrializace zeleniny, ovoce a hub a jejich prodej v čerstvém a zpracovaném stavu. Velký důraz se klade na výzkum a do investic v oblasti infrastruktur a technologií.

Unie řeckých komor ( UHCC)

Členy UHCC je všech 59 komor , které pokrývají území celé země. Svaz zastupuje komory jak ve vlastní zemi tak v cizině a vyjadřuje  jejich pozice a názory. Členství všech 59 řeckých komor je založeno na rovnocenném základě - .obchod- průmysl- řemesla-soukromníci.Konkrétně, každé hejtmanství má jednu smíšenou komoru kromě 3 největších měst země, která mají 3 komory každé zvlášť. Pomocí této sítě, UHCC zastupuje celý obchodní svět naší země – tedy 900 000 řeckých podniků. UHCC  a obchodní komory představují spojovací článek mezi podniky a veřejnou správou a jsou také oficiálním forem dialogu mezi státem a produktivní  třídou.

Svaz kyperských zemědělců Panagrotikos

Svaz kyperských zemědělců je vůbec nejstarší zemědělská organizace  na Kypru. Je to nezisková organizace, která byla založena v roce 1989 farmáři a chovateli ovcí s odbočkami ve všech velkých městech a centrálním sídlem v hlavním městě ostrova Nikosii.

SUBSCRIBE NOW

Don't have an account yet? Register Now!

Sign in to your account